0533 304 61 24

KOLTUKLARINIZ SİTEMİZDEKİ HAZIRDAKİ MODELLERDEN FARKLI MODEL VE ÖLÇÜLERDE İSE BİZE KOLTUKLARINIZIN FOTOĞRAFLARINI ÇEKİP  0533 304 61 24 NOLU WHATSAPTAN GÖNDERİN KOLTUKLARINIZIN MODEL VE ÖLÇÜLERİNE GÖRE ÖZEL DİKİM YAPIP GÖNDERELİM.


ÖZEL DİKİM KOLTUK ÖRTÜLERİNİN FİYATLARI NE KADARDIR

ve

KOLTUKLARINIZIN ÖLÇÜLERİNİ NASIL ALIYORUZ ?

Koltuklarınızın fotoğraflarını Whatsapp'tan bize gönderdikten sonra yetkili arkadaşlarımız koltuklarınızın modellerine, sayısına ve ebatlarına bakıp size koltuklarınızın model ve ölçülerine özel dikim koltuk örtüsünün dikim fiyatını, kumaş ve renk seçeneklerini belirtiyorlar.

Sizde siparişini verip onayladıktan sonra sizden koltuklarınızın üzerinde yastık ve örtü olmadan, koltuklar fotoğraflarda tam görünecek şekilde ( ÖNDEN - YANLARDAN - ARKADAN ve ÜSTTEN ) çekilmiş fotoğraflarını istiyoruz.

Bu koltuk fotoğraflarınız üzerinde yetkili arkadaşlarımız detaylı bir şekilde ölçü alınması gereken yerleri net ve anlaşılır bir şekilde çizim yapıp bu çizimi size gönderiyor.

Bu çizimlere göre ölçü alıp bize göndermeniz yeterli oluyor ve bu ölçülere göre sağlama yapılarak koltuklarınızın model ve ölçülerine göre kalıp hazırlanıp kumaş kesimleri ve dikimi yapıldıktan sonra size kargo ile gönderimi yapılıyor.


MÜŞTERİLERİMİZİN KOLTUKLARININ MODEL VE ÖLÇÜLERİNE GÖRE ÖZEL DİKİM YAPILANLARDAN BİR KAÇ ÖRNEKLER AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.