Firmamız 2010 yılında Denizli merkezde kurulmuş olup, koltuk örtüleri ve ev tekstili ürünleri üretimi yapıp Yurt İçi ve Yurt Dışı pazarlarında satış ve pazarlama üzerine faaliyet göstermektedir.

Seri üretimlerimiz arasında koltuk örtüleri, çekyat örtüleri, kanepe kılıfları, yastık kılıfları ve Sandalye kılıfları imalatı olmakla beraber ayrıca seri üretimin dışında müşterilerimizin koltuklarının model ve ölçülerine göre kalıplar çıkartarak tam koltuklara uyum sağlayacak şekilde özel dikim koltuk örtüleri imalatı da yapmaktadır. Köşe koltuk takımları, berjerli salon takımları ve her çeşit modern koltuklarınıza göre örtüler tasarlayarak uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlar.

Firmamız koltuk örtüsü sektöründeki kısıtlı seçeneklerden sıyrılarak geniş ürün gamı yenilikçi  fikirlerle  ve modern çizgisiyle evinizin güzelliğine güzellik katmak için var gücü ile çalışmaktadır.

Çalışmakta olduğumuz kumaşlar ve usta kadromuz ile streç likralı lastikli koltuk örtüleri, streç likralı lastikli çekyat örtüleri, kanepe kılıfları, streç lastikli sandalye kılıfları, bürümcük koltuk ve çekyat örtüleri, altınkoza petek koltuk ve çekyat örtüleri üretimi yapılmaktadır.


www.ucuzlukavm.com

Tel:0258 264 24 04

Cep:0533 304 61 24

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?